قیمت ها و موجودی کالا بروز نمی باشد لطفا با فروشنده محصول تماس بگیرید

خرید، یکی از کارها و مشغله های همیشگی ما در گذران زندگی است و خرید خوب ، یافتن کالا و خدمات مناسب در زمان کم خواسته هر کسی می باشد. شاید برایتان پیش آمده باشد که اندکی پس از خرید،از خرید خویش پشیمان شده و حسرت خورده اید چون اگر کمی بیشتر جستجو می کردید و به فروشگاه های بیشتری سر می زدید می توانستید همان کالا را با قیمت مناسبتری بخرید اما برای جستجوی بیشتر هم باید وقت زیادتری صرف کرد و هم به آدرس فروشگاه های مختلف دسترسی داشت و این برای همه ممکن نیست!

امروزه با گسترش استفاده جوامع از تکنولوژی های ارتباطی مختلف و روند رو به رشد علاقه جامعه ما به استفاده از این تکنولوژی ها به عنوان ارتباطات اجتماعی ، بستر مناسب را ، حتی برای ورود کسب و کارهای بازار نیز به استفاده از تجارت الکترونیکی و تغییر در سیاست های کاری و تجاری خود ایجاد کرده است.


بازارخونه برای ایجاد یک فرایند راحت جهت خرید شهروندان از فروشگاه های فیزیکی شهر خود بدون مراجعه به فروشگاه مربوطه با راهنمایی و ارئه اطلاعات کافی از محصول مورد نظر در آن فروشگاه و با مقایسه یک محصول در چند فروشگاه از لحاظ قیمت ، خدمات پس از فروش و کیفیت محصول راهکاری شایسته و مورد قبول را پیش روی یک شهروند قرار می دهد تا به آسانی خرید خود را از فروشگاه های فیزیکی شهر انجام داده و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرد.فواید این فرایند برای مصرف کننده (شهروند) عبات اند از :

در یک فروشگاه فیزیکی ممکن است روزانه تعداد اندکی بتوانند از محصولات فروشگاه دیدن و خرید نمایند اما با استفاده از بازارخونه فروشگاه میتواند روزانه تعداد زیادی از بازدید کنندگان را داشته باشد. فواید این فرایند برای فروشنده (فروشگاه فیزیکی) عبات اند از :

اگر در یک شهر بتوان تعداد ایاب و ذهاب یک نفر را برای تهیه نیاز های آن کاهش داد میتوان مشکلات زیادی از آن شهر را برطرف نمود. از فواید فرایند کاری بازارخونه در این مورد میتوان به موارد ذیل اشاره کرد.

با بازراخونه یک شهروند به راحتی خرید خود را از فروشگاه های شهر انجام داده و با پرداخت هزینه محصول از طریق درگاه اینترنتی آن را درب منزل خود تحویل می گیرد.